LNMA veicina mežizstrādes pakalpojumu sniedzēju starptautisko sadarbību

kalendārs

January 2021
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

23 / 07 / 2014LNMA veicina mežizstrādes pakalpojumu sniedzēju starptautisko sadarbību

za

Šī gada oktobra sākumā Latvijas Neatkarīgo Mežizstrādātāju Asociācija (LNMA) organizē pieredzes apmaiņas braucienu tiem organizācijas biedriem, kuru pamatdarbība ir saistīta mežizstrādes un apaļo kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanu, kā arī specializētās tehnikas ražošanu un servisu.

Pieredzes apmaiņas brauciena laikā LNMA biedri apmeklēs Igauniju un Somiju, kur, tiekoties ar meža nozares nevalstiskajām organizācijām un attiecīgā sektora uzņēmumiem, iepazīsies ar abu valstu mežizstrādes un apaļo kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu tirgu, uzņēmējdarbības īpatnībām un pielietotajām tehnoloģijām.

LNMA valdes priekšsēdētājs Gints Priekulis uzsver, ka tikšanās ar Igaunijas un Somijas meža nozares pārstāvjiem ne vien sniedz iespēju iepazīties ar attiecīgās valsts meža nozares struktūru un pielietotajām mežizstrādes tehnoloģijām, bet arī rada iespēju dibināt jaunus biznesa kontaktus, kas nākotnē var veicināt mūsu biedru uzņēmējdarbības diversifikāciju un spēju savus jau esošos pakalpojumus arī eksportēt. Tāpat, G. Priekuļa skatījumā, šādas, meža nozares nevalstisko organizāciju iniciētas starptautiskas tikšanās, stiprinās LNMA kompetenci ikdienā pārstāvot tās biedrus un veidojot Latvijas meža politiku.

Jāatzīmē, ka LNMA arī iepriekš ir aktīvi strādājusi pie mežizstrādes pakalpojumu sniedzēju starptautiskās sadarbības veicināšanas. Par to liecina 2013. gadā notikusī LNMA biedru vizīte Baltkrievijā, kā arī tādu zinātniski – praktisku konferenču apmeklēšana, kā „Contractor Forestry – OSCAR 2013”, Norvēģijā un šī gada augustā plānotais seminārs „OSCAR-workshop of HCT, CTI and Forest Roads”, Somijā.

Ja arī Jūsu uzņēmums darbojas mežizstrādes vai apaļo kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu tirgū, un esat ieinteresēti LNMA darbībā, aicinām sazināties ar LNMA biroju izmantojot sadaļu Kontakti.

Atpakaļ